RIDDIKULUS!

Vyžmýkajte si mopy, prichádza grandiózne divadelné finále príbehu o chlapcovi, ktorý prežil!

Dej letiaci rýchlosťou zlatej strely, postavy drsné ako odrážačky a dialógy preskakujúce javiskom sťaby prehadzovačka sľubujú zážitok, o ktorom budete spievať ako očarení stádom víl. Za jeden bláznivý večer sa premiestnime cez všetkých sedem kníh a osem filmov o najznámejšom čarodejníkovi a pokojne sa môže stať, že sa cestou niekam zatúlame. 

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a?  Chceli by ste zistiť, aké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová?  Na koľko eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení svoju dôstojnosť?  Túžite do rodinného receptára pridať aj recept na Temného pána?  A hlavne súhlasíte s tým, že neznalosť Harryho Pottera by mala byť hrdelným zločinom?  Prichádza jedinečné divadelné predstavenie pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať! 

Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. 

POZOR!
Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov! 

Riddikulus!
Réžia: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgia: Martin Krč 
Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 
Hudba: Andrej Majerčík 
Produkcia: Zuzka Lobotková 

FB event

Dom kultúry Zrkadlový háj

  19.04.2023 | 19:00 - 21:00

  DIVADLO

 15 €

RIDDIKULUS!

Podobné podujatia